Organizatorzy

 

 

Spotkania z Dominikiem Dobrowolskim w Gołdapi!

Zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętne środowisko, którzy kochają przyrodę i dbają o jej zielone serce, do Gołdapi i do udziału w Wodnym Sprzątaniu Świata oraz na spotkania z ekologiem i podróżnikiem - Dominikiem Dobrowolski. Dominik realizuje swoje projekty w lokalnych społecznościach w Polsce i Europie.  W swoich działaniach łączy różne dziedziny życia: ekonomię, sport, kulturę, architekturę ... z ekologią. Projektuje i organizuje liczne edukacyjne akcje i programy ekologiczne np: „EkoWalentynki – czyli kochamy recykling”, „Recykling Daje Owoce”, „Śmieci skrzydeł nie mają”, „Recykling Rejsy”, „Kultura to Natura”, "Cycling Recycling"... . O jego akcjach można więcej poczytać w serwisie internetowym, który prowadzi: www.cycling-recycling.eu . Zawsze jest otwarty, serdeczny i uśmiechnięty. Zapraszając do działań na rzecz Ziemi,  mówi  - ”Pomalujmy Świat na Zielono, nie na szaro!”.

Włóż niebieską, białą, a może turkusową koszulkę… po prostu w kolorze czystej wody. Wybierz miejsce, wybierz czas. Przyjdź.

21 września 2018 r. (plan spotkań z Dominikiem Dobrowolskim):

9.00 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi
10.30 Samorządowe Przedszkole nr 1 w Gołdapi
12.00 Szkoła Podstawowa nr3 im. Tadeusza Kościuszki w Gołdapi
13.00 Wystawa poświęcona Akcji "Wodne Sprzątanie Świata -Gołdap2018"-Biblioteka Publiczna w Gołdapi
13.30  Zespół Szkół Zawodowych w Gołdapi

21 września 2018 r.

9.00-12.00 Wodne Sprzątanie Świata 2018 -jezioro Gołdap i las Kumiecie

Wystawa poświęcona akcji „Wodne Sprzątanie Świata -Gołdap2018”- Biblioteka Publiczna w Gołdapi (czynna od 10 września do 10 października 2018 r.)

Koordynatorka akcji – Alina Oleszczuk , http://www.sp2goldap.pl/