Partnerzy akcji

 

 

Kajak Jamboree - Gdynia 2 marca 2019

Kajak Jamboree - spotkanie podróżników kajakarzy to wieczór poświęcony przeglądowi zdjęć i filmów o tematyce kajakowej nadesłanych z całej kajakowej Polski i nie tylko. Celem imprezy jest popularyzowanie turystyki kajakowej i oczywiście dobra zabawa. Myślisz, że kajaki to tylko pływanie po pobliskim jeziorze na wypożyczonej dwójce? Przyjdź i zobacz, że dziedzin kajakarstwa jest mnóstwo - nizinne, morskie, górskie... a nawet akrobacje czyli freestyle!. Zdziwiony? Zapraszamy, zobacz jakie to fajne!

Czekamy na prace (filmy i zdjęcia) prezentujące kajakarstwo we wszystkich jego odmianach i kolorach. Pływasz w górach, budujesz kajaki, grasz w canu-polo, a może organizujesz komercyjne spływy, pokaż się, pochwal się swoją aktywnością, pasją czy przygodami. Ale to nie wszystko! Cokolwiek łączy się z kajakarstwem i prezentuje Twoją pasję powinno znaleźć się na Kajak Jamboree. Nie czekaj, napisz do nas i zgłoś swoje prace! Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie www.kajakjamboree.pl , https://www.facebook.com/events/327392317873465/

Nagrodą główną w konkursie filmowym jest, przyznawana wspólnie głosami publiczności oraz Jury przechodnia statuetka Złotej Żyrafy wraz z nagrodą rzeczową.

Dla autorów najlepszych zdjęć przyznawane są:
- nagroda Jury oraz nagroda rzeczowa
- nagroda publiczności oraz nagroda rzeczowa

Zapraszamy wszystkich, którzy na kajakach już pływali, jak i tych którzy szukają inspiracji czy nowego hobby, oraz wszystkich zainteresowanych kajakowymi opowieściami. Gwarantujemy ciekawy wieczór, wiele wspaniałych relacji z miejsc, do których człowiek na piechotę nie dojdzie, pocztówki i filmiki z widokami, które zarezerwowane są tylko dla kajakarzy.
Po części oficjalnej, jest część mniej oficjalna czyli wspólne tany tany, przy rytmach wszelakich, ale z pewnością wesołych.

Źródło: https://www.trojmiasto.pl/kajak-jamboree