Partnerzy akcji

 

 

Międzynarodowy Spływ do Berlina

#SpływWrocławBerlin

Zeszłoroczny Recykling Rejs z Wrocławia do Berlina zrealizowany wspólnie z Fundacją PlasticsEurope Polska był inspiracją, aby takie wyprawy, łączące stolice Dolnego Śląska i Niemiec, organizować cyklicznie. Spływ jest już przygotowany, trwają zapisy. Zapraszamy do udziału. Spływ Wrocław Berlin 2020 jest międzynarodowym spływem rzekami Odrą i Szprewą na trasie z Wrocławia do Berlina, w dniach 3–12 lipca 2020 roku. Misją spływu jest ochrona rzek i mórz przed odpadami. Celem spływu jest popularyzacja różnorodności przyrodniczej i kultury szlaku Odry i Szprewy, a także promocja ekologicznej turystyki kajakarskiej.

Zapraszamy na pierwszy w historii międzynarodowy ekologiczny spływ Wrocław Berlin 2020. Popłyną: kajaki, kanu, pontony, SUPy, łodzie, jachty, houseboaty ... .) . Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zapisów! Wir laden Euch ein zur allerersten internationalen Öko-Flussfahrt Breslau-Berlin 2020. Es sind dabei: Kajaks, Kanus, Schlauchboote, SUPs, Boote, Jachten, Hausboote, ... die Anzahl der Teilnehmer ist beschränkt, nach Reihenfolge der Anmeldungen. Details und Teilnahmebedingungen seht unten.
info: Dominik Dobrowolski, email: dominik@cycling-recycling.eu , tel: +48 697092978 . https://www.facebook.com/splywflussfahrt/
 
Zapraszamy do obejrzenia filmu z finału zeszłorocznego Recykling Rejsu - Wrocław-Berlin 2019.